Przejdź do strony: Mieszkania

 

Prospekty informacyjne znajdują się w plikach do pobrania.

 

znajdź mieszkanie

Liczba mieszkań: 23 / 23

Filtruj

Mieszkanie

29.1

Cena brutto

578 400 zł

9 529 zł / m2
Rezerwacja
Powierzchnia 60,7 m2
Pokoje 3
Piętro: Parter
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 60,7 m2
Pokoje 3
Piętro: Parter
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.1

Cena brutto

578 400 zł

9 529 zł / m2
Rezerwacja
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.4

Cena brutto

513 300 zł

9 413 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 54,53 m2
Pokoje 2
Piętro: Parter
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 54,53 m2
Pokoje 2
Piętro: Parter
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.4

Cena brutto

513 300 zł

9 413 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.5

Cena brutto

589 300 zł

9 196 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 64,08 m2
Pokoje 3
Piętro: Parter
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 64,08 m2
Pokoje 3
Piętro: Parter
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.5

Cena brutto

589 300 zł

9 196 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.7

Cena brutto

587 500 zł

9 693 zł / m2
Wolne
Powierzchnia 60,61 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 60,61 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.7

Cena brutto

587 500 zł

9 693 zł / m2
Wolne
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.10

Cena brutto

525 700 zł

9 676 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 54,33 m2
Pokoje 2
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 54,33 m2
Pokoje 2
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.10

Cena brutto

525 700 zł

9 676 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.11

Cena brutto

596 400 zł

9 291 zł / m2
Wolne
Powierzchnia 64,19 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 64,19 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.11

Cena brutto

596 400 zł

9 291 zł / m2
Wolne
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.12

Cena brutto

665 200 zł

8 981 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 74,07 m2
Pokoje 4
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 74,07 m2
Pokoje 4
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.12

Cena brutto

665 200 zł

8 981 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.16

Cena brutto

530 600 zł

9 747 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 54,44 m2
Pokoje 2
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 54,44 m2
Pokoje 2
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.16

Cena brutto

530 600 zł

9 747 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.17

Cena brutto

602 200 zł

9 389 zł / m2
Wolne
Powierzchnia 64,14 m2
Pokoje 3
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 64,14 m2
Pokoje 3
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.17

Cena brutto

602 200 zł

9 389 zł / m2
Wolne
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.19

Cena brutto

650 000 zł

9 703 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 66,99 m2
Pokoje 4
Piętro: 3
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 66,99 m2
Pokoje 4
Piętro: 3
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.19

Cena brutto

650 000 zł

9 703 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

29.21

Cena brutto

706 700 zł

9 691 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 72,92 m2
Pokoje 3
Piętro: 3
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 72,92 m2
Pokoje 3
Piętro: 3
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

29.21

Cena brutto

706 700 zł

9 691 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

31.4

Cena brutto

513 200 zł

9 391 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 54,65 m2
Pokoje 2
Piętro: Parter
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 54,65 m2
Pokoje 2
Piętro: Parter
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

31.4

Cena brutto

513 200 zł

9 391 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

31.7

Cena brutto

587 500 zł

9 693 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 60,61 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 60,61 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

31.7

Cena brutto

587 500 zł

9 693 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

31.11

Cena brutto

596 400 zł

9 300 zł / m2
Wolne
Powierzchnia 64,13 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 64,13 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

31.11

Cena brutto

596 400 zł

9 300 zł / m2
Wolne
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

31.12

Cena brutto

665 200 zł

8 981 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 74,07 m2
Pokoje 4
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 74,07 m2
Pokoje 4
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

31.12

Cena brutto

665 200 zł

8 981 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

31.13

Cena brutto

593 000 zł

9 784 zł / m2
Rezerwacja
Powierzchnia 60,61 m2
Pokoje 3
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 60,61 m2
Pokoje 3
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

31.13

Cena brutto

593 000 zł

9 784 zł / m2
Rezerwacja
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

31.17

Cena brutto

602 200 zł

9 380 zł / m2
Wolne
Powierzchnia 64,2 m2
Pokoje 3
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 64,2 m2
Pokoje 3
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

31.17

Cena brutto

602 200 zł

9 380 zł / m2
Wolne
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

31.18

Cena brutto

672 000 zł

9 065 zł / m2
Rezerwacja
Powierzchnia 74,13 m2
Pokoje 4
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 74,13 m2
Pokoje 4
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

31.18

Cena brutto

672 000 zł

9 065 zł / m2
Rezerwacja
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

31.19

Cena brutto

650 000 zł

9 703 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 66,99 m2
Pokoje 4
Piętro: 3
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 66,99 m2
Pokoje 4
Piętro: 3
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

31.19

Cena brutto

650 000 zł

9 703 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

33.11

Cena brutto

596 400 zł

9 287 zł / m2
Wolne
Powierzchnia 64,22 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 64,22 m2
Pokoje 3
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

33.11

Cena brutto

596 400 zł

9 287 zł / m2
Wolne
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

33.12

Cena brutto

665 200 zł

8 960 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 74,24 m2
Pokoje 4
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 74,24 m2
Pokoje 4
Piętro: 1
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

33.12

Cena brutto

665 200 zł

8 960 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

33.13

Cena brutto

593 000 zł

9 766 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 60,72 m2
Pokoje 3
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 60,72 m2
Pokoje 3
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

33.13

Cena brutto

593 000 zł

9 766 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

Mieszkanie

33.18

Cena brutto

672 000 zł

9 071 zł / m2
Zawarta umowa
Powierzchnia 74,08 m2
Pokoje 4
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak
Powierzchnia 74,08 m2
Pokoje 4
Piętro: 2
Aneks kuchenny Tak

Mieszkanie

33.18

Cena brutto

672 000 zł

9 071 zł / m2
Zawarta umowa
Zapytaj o mieszkanie

znajdź mieszkanie